crosssearch

BelleVue Club je tříhvězdičkový apartmánový hotel, který se nachází v klidnější části oblíbeného letoviska Alcúdia. Písčitá pláž, která je jedna z nejkrásnějších na tomto ostrově je vzdálená cca 800 m. Cestou na pláž lze využít turistický vláček.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

BelleVue Club je tříhvězdičkový apartmánový hotel, který se nachází v klidnější části oblíbeného letoviska Alcúdia. Písčitá pláž, která je jedna z nejkrásnějších na tomto ostrově je vzdálená cca 800 m. Cestou na pláž lze využít turistický vláček. Hotelové budovy jsou vystavěny na břehu jezera Lago Esperanza, které je od moře oddělené pouze jednou ulicí. V blízkosti hotelové komplexu najdete několik obchodů, restaurací a barů. Letiště v Palma de Mallorca je vzdálené cca 65 km.

Vybavení:

Recepce, restaurace, bazény, dětské bazény, snack bar, morocco bar, obchod se suvenýry, lékař, internetový koutek, Wi-Fi připojení, dětský klub, dětské hřiště, trezor.

Ubytování:

Bellevue Club Hotel disponuje 1468 byty, které jsou rozděleny mezi 17 budov. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, TV-SAT, balkonem nebo terasou.

Sport a zábava:

Biliár, tenis, squash, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Zábavní možnosti ve městě Alcúdia.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000