crosssearch

Malebně situovaný hotel mezi dvěma písečnými plážemi v malém středisku Sant Elm (Španělsko, Mallorca), na západním pobřeží Mallorky,asi 7 km od Puerto d´Andratx.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malebně situovaný hotel mezi dvěma písečnými plážemi v malém středisku Sant Elm (Španělsko, Mallorca), na západním pobřeží Mallorky,asi 7 km od Puerto d´Andratx. Ideální hotel pro ty, kteří hledají rodinné prostředí, přírodu a klid. Procházky a výlety do okolních hor. Z hotelu nádherné výhledy na západ slunce a na nedaleký ostrov Sa Dragonera, který je přírodní rezervací a je dostupný díky mini-ferry. U obou pláží pozvolný přístup do vody, která je zde křišťálově čistá a tyrkysově modrá. K dispozici je půjčovna hamak na terase u pláže a půjčovna osušek, dále půjčovna kol, restaurace s bufetovým servisem, konferenční sál, bar, venkovní terasa, programy pro děti Kids-plus a herní místnost pro děti. Za poplatek přístup na internet a Wi-Fi. Večerní animační programy. Hotel se nachází 38 km od letiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem, soc. zařízením, telefonem, TV se satelitem, hudebním kanálem, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). Možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého. Za příplatek pokoj s výhledem na moře.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů. Za příplatek (v období 26/7 - 22/8) možnost oběda. 4x týdně tematické večeře a každý pátek gala bufet.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000