crosssearch

Hotel se nachází ve známém středisku Cala Millor, na východním pobřeží ostrova. Hlavní město a mezinárodní letiště je vzdáleno cca 65 km. V těsné blízkosti hotelu naleznete obchody, bary a restaurace a další možnosti denního i nočního vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný hotel střední kategorie, v blízkosti pláže, bohatý bufet, sportovní vyžití, a nebo jen odpočívání a vychutnávání si služeb a středomořského klima.

Pláž: 50 m od písčité pláže

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Hotel se nachází ve známém středisku Cala Millor, na východním pobřeží ostrova. Hlavní město a mezinárodní letiště je vzdáleno cca 65 km. V těsné blízkosti hotelu naleznete obchody, bary a restaurace a další možnosti denního i nočního vyžití.

Vybavení: Komplex je složený ze dvou 4patrových budov, mezi kterými je rozsáhlý bazén, terasa na slunění a palmový háj. Recepce, směnárna, restaurace, bary, herna, vnitřní a venkovní bazén, sauna, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu, tělocvična, parkoviště, úschovna kol, prádelna, lékařská péče. Hotel pořádá animační programy, večerní představení, minidisko, živá hudba a kabaretní vystoupení několikrát týdně.

Služby za poplatek: Trezor.

Ubytování: Vkusně zařízené pokoje s klimatizací, koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, trezor, balkon nebo terasa.

Pro děti: Minidisko.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000