crosssearch

Hotel s příjemnou atmosférou má výhodnou polohu přímo na pláži, na promenádu s obchody, restauracemi a bary se dostanete podchodem pod lokální tratí (asi 5 minut chůze). Pěkné účelně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou má výhodnou polohu přímo na pláži, na promenádu s obchody, restauracemi a bary se dostanete podchodem pod lokální tratí (asi 5 minut chůze).

Vybavení pokojů:

Pěkné účelně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, klimatizací, TV-SAT, fénem, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. Většina pokojů má boční výhled na moře.

Vybavení hotelu:
Recepce, výtahy, bar na recepci, u bazénu a na pláži, restaurace, miniclub, úschovna zavazadel, internet (za poplatek), WI-FI zdarma na recepci. Bazén s oddělenou částí pro děti, terasa s lehátky zdarma.

Pláž:
Pěkná a dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, z hotelu je přímý vstup na pláž, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Strava:
Polopenze bufetovým způsobem s možností dokoupení obědů nebo all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, zmrzlinu pro děti. V nabídce je i polopenze SILVER a plná penze SILVER, což znamená nápoje (pivo, víno, nealko) během večeře, resp. oběda a večeře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000