crosssearch

Menší dvoupatrový hotel Amaraigua ve výborné lokalitě se nachází na několika kilometrové písčité pláži. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro klienty, kteří mají rádi zábavu. V blízkosti letoviska se nachází aquapark Marineland.

Konečná cena za osobu od: 6 622 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Amaraigua hotel

Kvalitní hotel s jedinečnou polohou na pláži. Výborná strava a příjemný personál. Menší dvoupatrový hotel ve výborné lokalitě se nachází na několika kilometrové písčité pláži. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro klienty, kteří mají rádi zábavu. V blízkosti letoviska se nachází aquapark Marineland.

Pláž

přímo u písčité pláže

Poloha

pěkný hotel s ideální polohou přímo na písčité pláži letoviska Malgrat de Mar, od centra Malgratu asi 400 m.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, výtah, dětský koutek, bazén, solárium.

Ubytování

pokoje s klimatizací, telefonem, TV, koupelnou, WC, balkonem.

Pro děti

dětský koutek.

All inclusive

je zakázáno podávat alkoholické nápoje mladším 18 let. Plná penze formou bufetu v hlavní restauraci: 08.00–09.30/12.45–14.00/19.15–21.00 hod. (pomerančové, citronové limonády, 7UP, Coca-Cola, soda, voda, pivo, víno, čaj, káva, džusy – pomeranč, ananas, jablko, …) bar u bazénu 10.30–18.30 hod. občerstvení (hamburgery, hot dog, pizza, hranolky, zmrzlina pro děti) Bar 10.00–23.30 hod.: alkoholické nápoje místní výroby, nealko nápoje, džusy, káva, čaj, zmrzlina, horká čokoláda. Značkové alkoholické nápoje jsou za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 120 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000