crosssearch

Menší hotel renovovaný v roce 2015 (dříve známý pod názvem Esmeralda) se nachází v centru Lloret de Mar, asi 100 m od pláže a nedaleko hlavní nákupní ulice v Lloret de Mar. Hotel je v rušnější zóně, kde je množství nočních klubů, diskoték, v centru nočního i denního dění....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

LLORET DE MAR Nejživější letovisko divokého pobřeží Costa Brava. Úzké uličky centra s obchůdky, kavárnami a malými tavernami vedou na dlouhou palmovou promenádu lemující pláže. Pláže s hrubým zlatým pískem mají pozvolný vstup do moře. Pláž Fenals je klidnější a vhodná pro rodiny s dětmi, městská pláž Platja de Lloret je živější. Nad plážemi se tyčí dva hrady, které dodávají plážím jedinečnou historickou atmosféru. Poloha: Menší hotel renovovaný v roce 2015 (dříve známý pod názvem Esmeralda) se nachází v centru Lloret de Mar, asi 100 m od pláže a nedaleko hlavní nákupní ulice v Lloret de Mar. Hotel je v rušnější zóně, kde je množství nočních klubů, diskoték, v centru nočního i denního dění. Hotel má kompletně nové zázemí kolem bazénu, bar, jacuzzi, terasu s lehátky a klubovou místnost s TV.

Vybavení:

Recepce, bazén se sluneční terasou a lehátky, bar u bazénu, jacuzzi, restaurace, bar/kavárna, herna a biliár, trezor.

Sport a zábava:

Sporty na pláži.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Jednolůžkové pokoje. Klimatizace, koupelna a WC, balkón, TV-SAT, telefon. Sejf, WiFi a minibar za poplatek. Pokoje pro postižené na vyžádání.

Stravování:

Polopenze (snídaně+večeře) nebo plná penze (snídaně+obědy+večeře) nebo all inclusive. Všechna jídla jsou podáván formou švédských stolů, tématické večery. All inclusive zahrnuje: Snídaně, obědy, večeře vč. nápojů.Nápoje na baru (místní vína a sangria, neolkoholické nápoje, pivo, místní pálenky a koktejly, voda, káva, čaj,...), vše 11:00-23:00. Svačinky na snack baru mezi hlavními jídly, zmrzlinu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000