crosssearch

Kvalitní 4* SPA hotel má vynikající polohu. Leží jen 50 metrů od dlouhé pláže. Do centra dojdete pohodlně po pobřežní promenádě behem 5 minut. Vstupní hala s recepcí, restaurace, televizní místnost s wi-fi připojením, grill restaurace, bar, 2 venkovní bazény, sluneční terasa s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kvalitní 4* SPA hotel má vynikající polohu. Leží jen 50 metrů od dlouhé pláže. Do centra dojdete pohodlně po pobřežní promenádě behem 5 minut.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, televizní místnost s wi-fi připojením, grill restaurace, bar, 2 venkovní bazény, sluneční terasa s lehátky a výhledem na moře, SPA a fitness centrum - bazén s mořskou vodou a hydromasážemi, fitness s výhledem na moře, jacuzzi, turecké lázně, sauna, relaxační sauna, tunel s hydromasážemi, centrum krásy, masáže. Klienti mohou využívat i AquaGarden Club v sousedním hotelu Rosamar Garden.

Vybavení pokojů

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti), příslušenství, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), SAT-TV, minibar, fén. Všechny pokoje mají balkon. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze a All inclusive.All inclusive zahrnuje: snídaně 8:00-10:00, oběd 13:00-15:00, večeře 19:00-21:30 formou bufetu, nápoje během těchto jídel (voda, víno, pivo, nealko nápoje), nápoje v baru od 10:00-23:30 (voda, nealko nápoje, víno, pivo, národní likéry, čaj, káva, juice), ovoce a zmrzlina pro děti, snack-bar od 10:00-23:30 - snacky, hamburgery, hot dogy, bagety, pizza...., animační programy.

Názor

kvalitní hotel s vynikají polohou, kvalitními službami a vlastní wellness centrem. Vhodný i pro náročnější klienty.

Internetové stránky hotelu: www.rosamarhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000