crosssearch

Apartmentos Santi

Španělsko, Lloret De Mar

Nejživější letovisko divokého pobřeží Costa Brava. Úzké uličky centra s obchůdky, kavárnami a malými tavernami vedou na dlouhou palmovou promenádu lemující pláže. Pláže s hrubým zlatým pískem mají pozvolný vstup do moře. Pláž Fenals je klidnější a vhodná pro rodiny s dětmi,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

LLORET DE MAR Nejživější letovisko divokého pobřeží Costa Brava. Úzké uličky centra s obchůdky, kavárnami a malými tavernami vedou na dlouhou palmovou promenádu lemující pláže. Pláže s hrubým zlatým pískem mají pozvolný vstup do moře. Pláž Fenals je klidnější a vhodná pro rodiny s dětmi, městská pláž Platja de Lloret je živější. Nad plážemi se tyčí dva hrady, které dodávají plážím jedinečnou historickou atmosféru. Poloha: Rekonstruované apartmány v centru živého letoviska, asi 400 m od pláže, kousek od historického centra.

Vybavení:

Recepce, výtah, bazén pro dospělé a děti na střeše apartmánů, sluneční terasa s lehátky. Nápojové automaty. WiFi zdarma. Možnost parkování (cca 20 EUR/den). Pronájem aut a jízdních kol (za poplatek). Pozn.: recepce v hlavní sezóně (15.06.-15.09.2015) otevřena nonstop, ve vedlejší sezóně od 09:00 do 13:00 a od 15:00 do 19:00. Mimo provozní dobu recepce v hotelu Flamingo, ul. Avenida Just Marles, 25.

Sport a zábava:

Plážové sporty.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Ubytování:

Typ APT 2/4: Obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, oddělená ložnice se dvěma lůžky, koupelna a WC, klimatizace, TV-SAT, balkon, sejf (za poplatek). Kuchyňský kout je vybaven vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím.

Stravování:

Pobyty s vlastním vařením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000