crosssearch

Traia je 4 - hvězdičkový hotel, nachází se přímo v San Pedro del Pinatar (Mar Menor), což je nedaleko přírodních bahenních lázní, kde jsou ložiska toho nejkvalitnějšího léčivého bahna v Mar Menoru. Jedná se o elegantně zařízený a komfortní hotel.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Připravili jsme si pro Vás stále oblíbenější destinaci v dotovaných zájezdech pro seniory 55+! Vydejte se poznat Čechy zatím málo objevené španělské Mrtvé moře" do provincie Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun Mar Menor (Malé moře). Klidná, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší, než je teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena úzkým pruhem pevniny, který se nazývá La Manga. Na tomto unikátním místě ve Španělsku je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si osvěžit tělo ve Středozemním moři. Vzhledem k mělkosti moře je zde poměrně stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře vhodné i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti skvěle nadnáší. Příznivé klima působí na dýchací cesty a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou nejčastějšími důvody, proč je tato oblast velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+.

Poloha:

Traia Hotel je 4 - hvězdičkový hotel, nachází se přímo v San Pedro del Pinatar (Mar Menor), což je nedaleko přírodních bahenních lázní, kde jsou ložiska toho nejkvalitnějšího léčivého bahna v Mar Menoru. Jedná se o elegantně zařízený a komfortní hotel.

Vybavení hotelu:

hotel disponuje cca 78 pokoji, k vybavení hotelu patří restaurace, bar, parkoviště, výtah, recepce 24 hodin, wellness (za poplatek), venkovní bazén v pátém patře, letní terasa. Hotel nabízí svým hostům překrásný výhled do okolí ze střešní terasy v pátém patře.

Vybavení pokoje:

dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí, Wi-Fi, telefonem, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek) a minibarem (za poplatek).

Pláž:

Písečná pláž je vzdálena od hotelu cca 600m Upozornění: Změna hotelu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000