crosssearch

4 Mar Menor pro Seniory

Španělsko, La Manga - Mar Menor

Pěkný nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v oblasti La Manga a nabízí nádherný výhled na moře. Vzdálenost hotelu od pláží od obou moří je cca 150 - 200 metrů. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací a barů. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení...

Konečná cena za osobu od: 15 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Popis typového hotelu: Pěkný nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v oblasti La Manga a nabízí nádherný výhled na moře. Vzdálenost hotelu od pláží od obou moří je cca 150 - 200 metrů. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací a barů. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr od hotelu. Hotel je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do nedaleké historické Cartageny. Hotel je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní.

Vybavení hotelu:

Popis typového hotelu: Recepce, výtah, restaurace, bar, sluneční terasa, konferenční sál, trezor, úschovna zavazadel, venkovní bazén.

Pláž:

Popis typového hotelu: Písečné pláže lagun Mar Menor a Středozemního moře se nacházejí cca 150 - 200 m od hotelu.

Stravování:

Plná penze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Pokoje:

Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, fénem, miniledničkou a balkonem s výhledem na mořskou stranu.

Tipy pro správnou volbu:

8-denní zájezd pro seniory starší 55 let. Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Informace:

Cena zahrnuje: - leteckou dopravu Praha-San Javier (Murcia)-Praha včetně tax a příplatků - transfer letiště-hotel-letiště - 7 noclehů v hotelu **** s PLNOU PENZÍ - nápoje k obědu a večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu) - 1x polodenní výlet - služby českého delegáta - pojištění dle zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: * příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 2 100,- Kč * příplatek za neseniora 2.700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Pojištění: - pojištění Evropa Basic 285,- Kč - pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u delegáta. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Vybavení střediska:

Poloostrov La Manga je cca 22 km dlouhý a po obou stranách je lemovaný krásnými písečnými plážemi. Je to nádherné a geograficky neopakovatelné místo s mnoha zajímavostmi. La Manga del Mar Menor se vine na sever, kdy rozděluje Středozemní moře Mediterraneo a menší moře lagunu Mar Menor. Mar Menor je nádherné přírodní jezero, kde voda je velmi čistá, klidná, mělká a teplejší než v moři a má léčebné účinky díky větší koncentraci soli a minerálních látek. Obzvlášť účinné jsou léčivé účinky bahna. Přímo v La Manga je hodně restaurací a barů, je zde i možnost půjčení auta nebo kola. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000