crosssearch

Tarida Beach

Španělsko, Ibiza

Kompletně zrenovovaný hotelový areál zařazený do prestižní španělské hotelové sítě Insotel je situovaný přímo u nádherné pískové pláže v pokojném tichém zálivu Cala Tarida plném subtropické zeleně a piniových stromů. Tiché malé městečko San José se nachází jen 6 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kompletně zrenovovaný hotelový areál zařazený do prestižní španělské hotelové sítě Insotel je situovaný přímo u nádherné pískové pláže v pokojném tichém zálivu Cala Tarida plném subtropické zeleně a piniových stromů. Tiché malé městečko San José se nachází jen 6 km od hotelu.

Popis hotelu: 2-podlažní studiové domečky, byly v roce 2004 kompletně zrenovovány. Hosté mají k dispozici hotelovou a plážovou restauraci, snack-bar, pizzérii, supermarket, internet, zdravotní středisko, masážní salón, vířivku.V areálu hotelu se nacházejí 2 bazény pro dospělé, 2 dětské bazény i pro nejmenší. Hotel nabízí široký výběr sportovních aktivit, tenisové kurty, fitness centrum, horská kola, volejbalové a basketbalové hřiště, minifotbal, stolní tenis, šipky, aerobik, strečing, vodní pólo.O zábavu pro děti a dospělé se denně stará česky nebo slovensky mluvící animační tým a též mezinárodní animační tým. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici bezplatně, na pláži za poplatek.

Ubytování: ve 2-4 lůžkových komfortních klimatizovaných studiích s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, TV SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkónem.

Stravování : All Inclusive extra - bohaté bufetové stoly (nealko, víno, pivo v ceně).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000