crosssearch

Squash Ibiza Center

Španělsko, Ibiza

Apartmánový komplex pouhých 150 m od Playa d'en Bossaa asi 3 km od města Ibiza Town. Přibližně 1 km od komplexu se nachází Aguamar Waterpark. Resort Bon Sol nabízí svým návštěvníkům k dispozici 2 plavecké bazény a především bar s terasou, kde si můžete vychutnat typické...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Ibiza Státní zřízení: ostrovní oblast Baleáry patřící ke Španělskému království. Hlavní město: Ibiza Rozloha: 571,6 km2 Počet obyvatel: 132 637 Oficiální jazyk: španělština, katalánština Čas: SEČ 0 Měna: Euro (EUR), 1 euro = 100 eurocentů Cestovní formality: platný cestovní pas nebo občanský průkaz se strojově čitelnými údaji Španělský ostrov Ibiza je třetím největším ostrovem Bleárů ležící ve Středozemním moři. Výraznou stopu na ostrově zanechali Féničané, kteří zde založili přístav, podle kterého se celý ostrov jmenuje. Historické jádro hlavního města Ibizy je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, můžete se zde procházet po renesančních hradbách od italského architekta Calviho a obdivovat celé město, které vám bude ležet u nohou. Přijdou si zde na své milovníci zábavy, ostrov nabízí velké množství barů diskoték, ale i nadšenci pro panenskou přírodu a krásné písčité pláže. TYPY NA VÝLETY San Antonio jeskyně s podzemní kaplí sv. Anežky s pozůstatky punského a římského osídlení, malby v jeskyni Ses Fontanelles z doby bronzové Es Cubelles městečko s největším vrcholem ostrova a starými pirátskými věžemi Sant Llorenc vesnička nacházející se ve vnitrozemí s příkladem původního ibzského osídlení Formentera malý ostrůvek s klidnými plážemi, průzračnou vodou a krásnou přírodou PLAYA D'EN BOSSA Jedno z nejvýznamnějších letovisek na ostrově Ibiza, vzdálené pouhé 3,5 km od mezinárodního letiště a 3 km od Ibiza Town. Přes 2,5 km dlouhou pláž lemují hotelové resorty, ale především bary a diskotéky. Pokud hledáte letovisko, kde to "žije" je Playa d'en Bossa ta správná volba. Místní diskotéky, kde si zahráli přední světoví DJ's ( Carl Cox, Paul Oakenfold atd.), nabízejí nepřetržitou zábavu v průběhu celé sezóny. BON SOL Apartmánový komplex pouhých 150 m od Playa d'en Bossaa asi 3 km od města Ibiza Town. Přibližně 1 km od komplexu se nachází Aguamar Waterpark. Resort Bon Sol nabízí svým návštěvníkům k dispozici 2 plavecké bazény a především bar s terasou, kde si můžete vychutnat typické drinky, ze všech koutů světa. Dále můžete využít tenisového kurtu či minigolf.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, bar, venkovní bazény, WIFI (zdarma).

Sport a zábava:

V komplexu je možnost využití hřiště na tenis, squash či sauny.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou klimatizované, mají Wi-Fi připojení, telefon a TV. STU 1: jedna místnost pro 1 osobu, kuchyňský kout, koupelna. STU 2: jedna místnost pro 2 osoby (manželská či oddělené postele), kuchyňský kout, koupelna. STU 3: jedna místnost pro 3 osoby, (manželská či oddělené postele), kuchyňský kout, koupelna. .

Stravování:

Vlastní nebo snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000