crosssearch

S'estanyol

Španělsko, Ibiza

Hotel S'Estanyol patří ke komplexu San Remo - S'Estanyol. Leží u stejnojmené písčité pláže s úžasným výhledem na zátoku San Antonia. Hotel po renovaci v roce 2006, nabízí kvalitní služby. V jeho okolí se nachází spousta aktivit ke strávení volného času, především možnost...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel v rušné oblasti letoviska, se spoustou možností ke strávení skvělé dovolené, pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha:

hotel S'Estanyol patří ke komplexu San Remo - S'Estanyol. Leží u stejnojmené písčité pláže s úžasným výhledem na zátoku San Antonia. Hotel po renovaci v roce 2006, nabízí kvalitní služby. V jeho okolí se nachází spousta aktivit ke strávení volného času, především možnost využití vodních sportů přímo na pláži nebo podnikání výletů do okolí. Z mola přímo před hotelem denně odjíždí loďka do centra San Antonia. Letiště cca 18 km, hlavní město Eivissa 17 km, světoznámé diskotéky Pacha 17,3 km, Amnesia 10,5 km, Privilege 11,1 km.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, 2 výtahy, biliár, herna s PC automaty, dětské hřiště v zahradě, místnost na zavazadla, bazén, dětský bazén, terasa na opalování, lehátka u bazénu, dětský koutek. Hotel je bezbariérový vč. bezbariérového vstupu do bazénu, speciálně upravené pokoje. Klienti mohou využívat vybavení sousedního hotelu San Remo, jako je posilovna, bazén, restaurace, bary, animační programy. WiFi v prostorách hotelu i na pokoji zdarma.

Služby za poplatek:

biliár, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Ubytování:

pokoje jsou klimatizované, s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, plazmovou SAT/TV, trezorem a WiFi zdarma, balkonem s výhledem na moře nebo do ulice.

Stravování:

all inclusive

All inclusive:

all inclusive naleznete v obou budovách, San Remo a S'Estanyol, plná penze formou bufetu, nápoje k jídlu (pivo, domácí víno, voda, nealko), lehké občerstvení během dne, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00-23.00 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000