crosssearch

Hotel nabízí svým hostům skvělé služby i kuchyni, ideální polohu přímo u pláže a program all inclusive. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel nabízí svým hostům skvělé služby i kuchyni, ideální polohu přímo u pláže a program all inclusive. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

5 m od písčité pláže

Poloha

Hotel San Remo patří ke komplexu San Remo-S`estanyol. Leží u stejnojmenné pláže s úžasným výhledem na zátoku San Antonia. Hotel byl plně renovován v roce 2006 a nabízí luxusní a kvalitní služby, které jsou typické pro prvotřidní hotel. V jeho okolí se nachazí spousta aktivit ke strávení volného času, především možnost využití vodních sportů přímo na pláži nebo podnikání výletů do okolí.

Vybavení

Hala s recepcí, restaurace, 2 bary, bar u bazénu, 2 výtahy, konferenční místnost, lékařská služba, posilovna, stolní tenis, biliár, herna, místnost na zavazadla, bazén, dětský bazén, jacuzzi, terasa na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský koutek. Hotel je bezbariérový, vč. bezbariérového vstupu do bazénu, speciálně upravené pokoje.

Služby za poplatek

Trezor, biliár, lékařská služba, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Pokoje jsou vkusně a moderně vybaveny, jsou klimatizované, s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, plazmovou SAT/TV, trezorem (za poplatek), balkónem s výhledem na moře nebo bazén.

Pro děti

Dětský bazén, dětský koutek, dětská postýlka (na vyžádání).

All inclusive

All inclusive servis naleznete v hotelu S’Estanyol. All inclusive je služba, která vám garantuje dovolenou bez jakýchkoliv vedlejších výdajů v hotelu. V ceně jsou nejen nápoje, káva, ale také, sendviče, zmrzlina a čerstvé ovoce. Abychom vyhověli vaší plné spokojenosti, můžete jíst od 08.00 do 23.30 hod. třikrát denně v naší restauraci formou bufetu nebo ve snack baru. Veškeré uvedené služby jsou zahrnuty v ceně: snídaně: 08.00–10.00 hod., oběd:12.00–14.30 hod., večeře:19.30–21.30 hod., občerstvení:10.00–23.30 hod., nápoje: nabízí se formou samoobsluhy: minerální voda perlivá i neperlivá, víno, mezinárodní nápoje, káva, mléko, horký čaj a ovocné šťávy. Nasledujicí nápoje musí hosté zaplatit: nápoje v lahvích, alkoholické mezinárodní nápoje a balenou zmrzlinu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000