crosssearch

Osiris Ibiza

Španělsko, Ibiza

Španělsko, Ibiza OSIRIS IBIZA ** , oblast San Antonio Poloha: Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou leží v jižní části zálivu San Antonio. V okolí je množství obchodů, barů a restaurací. Navíc můžete využít dobrého autobusového spojení do centra San Antonia (3 km) nebo se...

Konečná cena za osobu od: 14 820 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Ibiza

OSIRIS IBIZA ** , oblast San Antonio

Poloha:

Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou leží v jižní části zálivu San Antonio. V okolí je množství obchodů, barů a restaurací. Navíc můžete využít dobrého autobusového spojení do centra San Antonia (3 km) nebo se vypravit na některou z vyhlášených pláží na západním pobřeží ostrova (aut. zastávka na hlavní silnici před hotelem).

Naše mínění:

Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou. Díky optimálnímu poměru mezi cenou a kvalitou nabízených služeb patří mezi nejprodávanější hotely naší nabídky a brzy si získal řadu stálých zákazníků.

Vybavení:

Recepce s možností pronájmu trezoru, dva salony s televizí, snack bar a restaurace. K venkovnímu vybavení patří bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Pláž:

Hotel je v těsné blízkosti pláže Es Pouet.

Ubytování:

Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, ventilátor, televizi, telefon, balkon s výhledem do zahrady nebo na moře a ledničku (za poplatek). Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu. Pokoje DS mají zcela stejné vybavení a velikost, ale navíc mají klimatizaci.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka:

Tenisové kurty (v dopoledních hodinách zdarma, odpoledne za poplatek) a volejbalové hřiště. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek).

Zábava:

Hotel pořádá občasné večerní zábavní programy.

Pro děti:

Dětské hřiště a dětská postýlka do 2 let zdarma.

Platební karty:

VISA, EC/MC, MAESTRO

www.hotelosiris.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 31 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000