crosssearch

Osiris Ibiza

Španělsko, Ibiza

Španělsko, Ibiza OSIRIS IBIZA ** , oblast San Antonio Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou. Díky optimálnímu poměru mezi cenou a kvalitou nabízených služeb patří mezi nejprodávanější hotely naší nabídky a brzy si získal řadu stálých zákazníků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Ibiza

OSIRIS IBIZA ** , oblast San Antonio

Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou leží v jižní části zálivu San Antonio. V okolí je množství obchodů, barů a restaurací. Navíc můžete využít dobrého autobusového spojení do centra San Antonia (3 km) nebo se vypravit na některou z vyhlášených pláží na západním pobřeží ostrova (aut. zastávka na hlavní silnici před hotelem).

Naše mínění

Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou. Díky optimálnímu poměru mezi cenou a kvalitou nabízených služeb patří mezi nejprodávanější hotely naší nabídky a brzy si získal řadu stálých zákazníků.

Vybavení

Recepce s možností pronájmu trezoru, dva salony s televizí, snack bar a restaurace. K venkovnímu vybavení patří bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Pláž

Hotel je v těsné blízkosti pláže Es Pouet.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, ventilátor, televizi, telefon, balkon s výhledem do zahrady nebo na moře a ledničku (za poplatek). Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu. Pokoje DS mají zcela stejné vybavení a velikost, ale navíc mají klimatizaci.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Tenisové kurty (v dopoledních hodinách zdarma, odpoledne za poplatek) a volejbalové hřiště. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek).

Zábava

Hotel pořádá občasné večerní zábavní programy.

Pro děti

Dětské hřiště a dětská postýlka do 2 let zdarma.

Platební karty

VISA, EC/MC, MAESTRO

www.hotelosiris.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000