crosssearch

Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v centru střediska, cca 100 m od pláže. Do hlavního města Ibiza s přístavem a historickým centrem, které je vzdáleno asi 2 km, lze dojet autobusem (zastávka nedaleko hotelu).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v centru střediska, cca 100 m od pláže. Do hlavního města Ibiza s přístavem a historickým centrem, které je vzdáleno asi 2 km, lze dojet autobusem (zastávka nedaleko hotelu). Nedaleko hotelu jsou restaurace a bary, zábavný klub Bora Bora a vyhlášená diskotéka Space se nacházejí cca 500 m od hotelu. Hotel je vhodný pro mladší klientelu.

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, snack bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, salon s TV, internet a WI-FI (za poplatek), dětské hřiště, v blízkosti hotelu je minimarket. Uprostřed komplexu je terasa s velkým bazénem a s lehátky zdarma, dětský bazén.

Vybavení pokojů

Pěkné účelně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí.

Sport a zábava

Posilovna a stolní tenis zdarma, billiard a tenisový kurt za poplatek, animační programy. Nedaleko hotelu jsou zábavné kluby a diskotéky.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci, možnost dokoupení obědů nebo all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000