crosssearch

Insotel Club Tarida Beach

Španělsko, Ibiza

Hotel se nachází v blízkosti pláže Cala Tarida. Pravidelné autobusové spojení do měst San José (6 km) a San Antonio (10 km). Rozsáhlý prázdninový komplex na klidném místě, u jedné z nejhezčích pláží západního pobřeží.

Konečná cena za osobu od: 36 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Ibiza

INSOTEL CLUB TARIDA BEACH **** , oblast Cala Tarida

Poloha:

Hotel se nachází v blízkosti pláže Cala Tarida. Pravidelné autobusové spojení do měst San José (6 km) a San Antonio (10 km).

Naše mínění:

Rozsáhlý prázdninový komplex na klidném místě, u jedné z nejhezčích pláží západního pobřeží.

Vybavení:

Moderní hotel klubového typu je tvořen hlavní budovou a skupinou dvoupatrových objektů, které jsou umístěny v subtropické zahradě. Klientům je k dispozici recepce, místnost s možností připojení k internetu, lobby bar, snack bar, minimarket, čistírna, ordinace lékaře, klimatizovaná restaurace (švédské stoly), restaurace ą la carte na střeše hlavní budovy, pizzerie a středomořský gril restaurant na pláži. K hotelu patří 2 bazény, terasa s lehátky a slunečníky.

Pláž:

Hotel se nachází v blízkosti pláže Cala Tarida, která je jednou z nejhezčích na západním pobřeží ostrova.

Ubytování:

Moderní studia mají klimatizaci (individuální), kombinovaný obývací pokoj/ložnici, koupelnu/WC, kuchyňku, ledničku, televizi se satelitním příjmem, trezor (za poplatek), telefon a terasu nebo balkon.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje (pivo, víno, nealko) k večeři v ceně, 2x týdně tematicky zaměřená večeře. Možnost dokoupení programu all inclusive. Při večeři se očekává oblečení přiměřené vyšší kategorii hotelu.

Sportovní nabídka:

Zdarma k dispozici tenisový kurt, horská kola, stolní tenis, posilovna a nabídka vodních sportů na pláži a potápěčské centrum. Všechny vodní sporty a potápění jsou za poplatek.

Zábava:

V hotelu probíhají pravidelné animační programy, kurzy latinskoamerických tanců a španělštiny.

Pro děti:

Dětský bazén, dětský klub a dětská postýlka do 2 let zdarma.

Program All inclusive:

– plná penze formou bufetu nebo v restauracích ą la carte (pizzerie, restaurace na střeše objektu, restaurace na pláži) – alkoholické a nealkoholické nápoje 10:30–23:30 hod. – studené a teplé snacky 10:30–18:00 hod. – zmrzlina 10:30–18:00 hod. – čaj, káva a zákusky 15:00–17:00 hod. – bohatá sportovní nabídka – 1 cvičný ponor v bazénu – úvodní hodina kurzu potápění

Platební karty:

VISA, EC/MC, MAESTRO

WWW:

www.insotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000