crosssearch

Pěkný nově zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním přímo u pláže se nachází v klidnější oblasti na konci zálivu. Do centra střediska s obchody, restauracemi, bary a diskotékami, které se nachází cca 15 minut od hotelu, lze dojít pěšky po promenádě nebo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pěkný nově zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním přímo u pláže se nachází v klidnější oblasti na konci zálivu. Do centra střediska s obchody, restauracemi, bary a diskotékami, které se nachází cca 15 minut od hotelu, lze dojít pěšky po promenádě nebo dojet malou lodí (za poplatek). Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu:

Recepce, výtahy, bar na recepci a u bazénu, hotelová restaurace, internet a WI-FI (za poplatek), miniclub. Uprostřed komplexu je terasa s bazénem a s lehátky zdarma, dětský bazén.

Sport a zábava:

Billiard za poplatek, animační programy, možnost vodních sportů na pláži. Známé diskotéky Pacha, Amnesia a Privilege se nacházejí cca asi 15 km od hotelu (dostupné klubovými autobusy).

Pláž:

Přímo před hotelem se nachází písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování:

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

San Antonio

Pokoje:

Prostorné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. Jednolůžkové pokoje nemají balkon.

Tipy pro správnou volbu:

- výhodná poloha přímo u pláže - klidnější oblast - program all inclusive v ceně - kluby a diskotéky nedaleko - vhodné pro rodiny s dětmi

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000