crosssearch

Garbi club

Španělsko, Ibiza

Hotel situovaný přímo u pláže uprostřed letoviska Playa d´en Bossa. Do centra hlavního města (4 km) pravidelné spojení linkovým busem, zastávka přímo u hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotel v rušnější části letoviska Playa d’en Bossa s pestrou škálou služeb. Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí být v blízkosti nočního života.

Pláž: 15 m od písčité pláže
Typ stravy: Polopenze

Poloha

Hotel situovaný přímo u pláže uprostřed letoviska Playa d´en Bossa. Do centra hlavního města (4 km) pravidelné spojení linkovým busem, zastávka přímo u hotelu.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, klimatizovaná jídelna, 2 bary, 2 bary u bazénu, kavárna, 4 výtahy, TV místnost s obří obrazovkou, prádelna, supermarket, diskotéka, salón s videohrami, bazén pro dospělé, dětský bazén, bazén s vířivkou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, tenis, stolní tenis, trezor na recepci, rozsáhlý denní i večerní animační program pro dospělé i pro děti – tanec, show, sportovní utkání, zahrada, parkoviště, garáž. Veřejné prostory jsou bezbariérové.

Služby za poplatek

Trezor, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty, biliár, hrací automaty, na pláži široká nabídka vodních sportů: surfy, kajaky, banán, vodní lyže, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

298 klimatizovaných pokojů, s koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, minibarem, balkonem s výhledem na moře nebo bazén.

Pro děti

Dětský bazén, animační programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000