crosssearch

Fiesta Cala Gració

Španělsko, Ibiza

Fiesta Cala Gració Hotel se nachází 1 km od centra San Antonia na západním pobřeží ostrova. Možno dojít pě&ky cca za 15 minut nebo využít loď odplouvající do centra nedaleko hotelu. V San Antoniu mnoho obchodů, restaurací, barů a vyhlá&ených diskoték. Hlavní město Ibiza a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Fiesta Cala Gració

Další hotely z kvalitního hotelového řetězce Fiesta, které jsme zařadili jako novinku pro tuto sezonu. Hotely mají zcela rozdílné dvě části - můžeme doporučit jak klientům vyhledávajícím program all inclusive a rušnější animační programy, tak párům vyhledávající klid, relax a romantiku.

Poloha
Hotely se nachází 1 km od centra San Antonia na západním pobřeží ostrova. Možno dojít pěšky cca za 15 minut nebo využít loď odplouvající do centra nedaleko hotelu. V San Antoniu mnoho obchodů, restaurací, barů a vyhlášených diskoték. Hlavní město Ibiza a letiště je vzdáleno 20 km. Hotel obklopuje krásná zahrada, přes kterou dojdete na malebnou pláž. Supermarket 100 m od hotelu, další menší obchůdky se suvenýry cca 500 m.

Vybavení
Hlavní budova Tanit nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, TV salon, čítárnu, bar, restauraci. Druhá část Cala Gració je umístěna v klidnější části v nádherné zahradě. Je to jednopodlažní nově zrekonstruovaná budova s 50 pokoji. Celý komplex má celkem tři venkovní bazény s terasami, lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek + vratnou zálohu. V části Tanit bar u bazénu.

Pláž
Písečná pláž 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování
Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (centrální), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Pokoje v části Cala Gració mají stejné vybavení, jsou zcela nově zrekonstruovány a mají navíc hydromasážní vanu, stropní ventilátor, většina s manželskými postelemi.

Maximální obsazenost
Tanit 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, Cala Gració 2 dospělí. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování
Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma tenis, stolní tenis, biliár, šachy, pétanque, minigolf a další sporty v rámci animačních programů v části Tanit. Za poplatek vodní sporty na pláži. Volný vstup do sportovního centra Club Fiestaland na Playa d´en Bossa (za poplatek sportovní náčiní a osvětlení v nočních hodinách).

Zábava
Animační programy pro dospělé i děti v části Tanit, večerní vystoupení a show, hrací automaty.

Pro děti
Dva dětské bazény, hřiště, dětská postýlka zdarma.

Pro handicapované
Bezbariérový pohyb v celém areálu včetně přístupu do bazénu. Hotel ovšem nedisponuje speciálně upravenými pokoji.

Oficiální kategorie
Hotel Cala Gració ***

Program all inclusive
– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavním jídlům a v barech (10.00–24.00 hod.) – snack (10.00–24.00 hod.)

Internet
WiFi za poplatek v prostoru recepce a lobby. Čtyři počítače s připojením na internet za poplatek.

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX, Maestro, Diners Club.

Webové stránky
www.fiestahotelgroup.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000