crosssearch

Club Galeon Cartágo

Španělsko, Ibiza

Poloha: Hotel se nachází v hornatém prostředí na severu ostrova v zátoce San Miguel. Skládá se ze 2 komplexů (Galeon a Cartago). Architektonicky zajímavě řešený komplex obklopený zelení leží v pěkném prostředí, kde se střetává horská krajina se zátokou San Miguel, a nabízí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v hornatém prostředí na severu ostrova v zátoce San Miguel. Skládá se ze 2 komplexů (Galeon a Cartago). Architektonicky zajímavě řešený komplex obklopený zelení leží v pěkném prostředí, kde se střetává horská krajina se zátokou San Miguel, a nabízí místo pro odpočinek jak pro příznivce klidné dovolené, tak i pro vyznavače sportovní dovolené.

Vybavení:

Recepce, jídelna s vyhlídkou, výtahy, dva bary, bazén s barem a terasa na slunění s lehátky.

Pokoje:

Všechny pokoje mají klimatizaci (individuální) koupelnu/WC, telefon, balkon, trezor (za poplatek) a televizi. K dispozici jsou i rodinné pokoje a pokoje s výhledem na moře.

Zábava:

Hotel pořádá denní i večerní animační programy.

Mínění:

Hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi a všechny, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou. Široká nabídka služeb poskytovaných v rámci all inclusive.

Pláž:

Cca 200 metrů od pláže, která je přístupná po schodech.

Sport:

Zdarma - osvětlené tenisové kurty, posilovna, půjčování horských kol a kánoí, půjčování a škola windsurfingu a jachtingu. Okolí hotelu nabízí ideální podmínky pro vodní sporty. Za poplatek je možné navštěvovat kurzy potápění, jezdit na vodních lyžích nebo

Karty:

VISA, EC/MC, MAESTRO, AMEX, DINERS

www.sanmiguelresort.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000