crosssearch

Insotel Formentera Playa

Španělsko, Formentera

Hotel vyšší kategorie v klidném prostředí, s dobrými službami a širokou sportovní nabídkou. V romantickém prostředí lze prožít klidnou dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 29 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Insotel Formentera Playa

Klidné zařízení vyšší kategorie leží přímo na nejdelší pláži ostrova Playa Migjorn.

Vybavení Hotelu

Komplex je tvořen hlavní budovou, kde se nachází vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, minimarket, kadeřnictví, salon krásy, ordinace lékaře a vnitřní bazén. K venkovnímu vybavení patří dva bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné záloze, bar u bazénu, exkluzivní plážový bar a restaurace South Beach Club (za poplatek).

Pokoje

Pokoje mají klimatizaci (individuální), koupelnu/WC s vysoušečem vlasů, TV/sat., ledničku, trezor (za poplatek), telefon a balkon. Za příplatek pokoje superior s výhledem na moře. Tyto pokoje mají navíc Insotel Welcome Pack (vybrané nápoje na pokoji, koš ovoce, šampaňské), LCD TV, župan a pantofle. Studia jsou vybavena obdobně jako DR pokoje, mají navíc kuchyňský kout. Jsou umístěna ve dvoupatrových budovách.

Zábava

V hotelu probíhají pravidelné animační programy a kurzy latinskoamerických tanců, španělštiny a další.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje (pivo, víno, nealko, voda) k večeři v ceně, 2x týdně tematicky zaměřená večeře. Při večeři se očekává oblečení přiměřené vyšší kategorii hotelu, u mužů dlouhé kalhoty. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Hotel leží na nejdelší pláži Playa Migjorn. Před hotelem je skalnaté pobřeží, písečná pláž je vzdálena 200 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Klientům jsou zdarma k dispozici 2 tenisové kurty, horská kola (na vratnou zálohu), stolní tenis, fitness centrum, jacuzzi a bohatá nabídka vodních sportů na pláži (kánoe, windsurfing, katamarány - 1 hodina denně na pokoj). Pro plavbu na jachtě/katamaránu/surfu jsou vyžadovány pří slušné licence. Za poplatek je klientům klubu k dispozici potápěčská a jachtařská škola.

Pro děti

Dětské brouzdaliště a hřiště, dětský klub, postýlka pro děti zdarma.

Program all inclusive

- snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, dvě tematické večeře v týdnu- alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30-24.00 hod.) - studené a teplé snacky, zmrzlina v průběhu dne mimo hlavní jídla- odpolední čaj, káva a čajové pečivo- bohatá sportovní nabídka- 1 cvičný ponor v bazénu - úvodní hodina kurzu potápění (ve skupině)- celodenní lodní výlet Insotel s obědem a nápoji (výlet je třeba předem rezervovat, v případě zrušení nevzniká nárok na kompenzaci)

Platební karty

VISA, EC/MC, Maestro.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 38 termínů

Celkem 38 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000