crosssearch

Victoria Playa

Španělsko, Costa Tropical

V roce 2001 byl 200 metrů od pláže San Cristobal otevřen moderní hotel Victoria Playa. Hotel se nachází 15 minut chůze od historického centra města. Každý pokoj byl pečlivě koncipován, aby bylo hostům zaručeno klidné prostředí a soukromí.

Konečná cena za osobu od: 14 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

španělsko - Andalusie - Costa Tropical/Almuńécar. V roce 2001 byl 200 metrů od pláže San Cristobal otevřen moderní hotel Victoria Playa. Hotel se nachází 15 minut chůze od historického centra města. Každý pokoj byl pečlivě koncipován, aby bylo hostům zaručeno klidné prostředí a soukromí. Nejlepší výběr mezinárodní kuchyně a nápojů najdete v hotelové restauraci a baru. Hotel nabízí aminační programy pro dospělé i děti. Zajímavostí je prosklený výtah, který poskytuje výhled na subtropickou flóru. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha

hotel v centru letoviska Almu ecar, na pobřeží Costa Tropical. Od pláže asi 150 m, v dosahu jsou restaurace, bary, obchody a plážová promenáda. Od historického centra je hotel vzdálen asi 500 m.

Ubytování

prostorné a příjemně zařízené pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, telefonem, balkonem, trezorem (za poplatek), TV. Část pokojů zařízeno pro handicapované klienty.

Vybavení

hotelová hala s recepcí, bar, zahrada, kadeřnictví, bazén s lehátky a slunečníky, fitness, restaurace, výtahy, panoramatický výtah, konferenční místnost, kavárna, pravidelné programy v hotelu.

Služby

parkoviště, internet.

Pro děti

Dětský bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 60 termínů

Celkem 60 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000