crosssearch

Port Aventura Zábavní Park

Španělsko, Costa Dorada

Kvalitní hotel v zábavním parku nabízí širokou škálu atrakcí pro strávení prima dovolené. PortAventura World je ideálním celoročním cílem pro celou rodinu. Zveme vás, abyste cestovali časem i prostorem do vzrušujících a imaginárních světů. Prozkoumejte šest různých světů....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní hotel v zábavním parku nabízí širokou škálu atrakcí pro strávení prima dovolené. PortAventura World je ideálním celoročním cílem pro celou rodinu. Zveme vás, abyste cestovali časem i prostorem do vzrušujících a imaginárních světů. Prozkoumejte šest různých světů. Seznamte se s fascinujícími postavami, prozkoumejte záhadné ruiny dalekých míst, ciťte se jako skutečný kovboj anebo cawgirl, vydejte se na úžasné dobrodružství a proměňte své sny v realitu.

Dopřejte si gastronomické zážitky a relaxujte v komfortním hotelu, užijte si adrenalín na místních atrakcích, relaxujte v lázních, nebo si jen užívejte klid, pobyt na čerstvém vzduchu a vánek Středozemního moře.

Poloha:

PortAventura World se nachází v samém srdci katalánského pobřeží Costa Dorada, v zemi kultury, gastronomie, s plážemi a jedinečnými přírodními rysy. Hotel a park se se nachází poblíž města Salou, cca 2,5 km od moře a centra Salou. Letiště v Barceloně je jen cca 1 hodinu od PortAventura World.

Vybavení:

resort patřící známému parku atrakcí PortAventura, se skládá z několika samostatných patrových budov, obklopených zahradou, jezírky, aj., přípomínající španělskou středozemní vesničku. Naleznete zde: vstupní halu s recepcí, 2 bufetové restaurace, 1 a la carte restauraci, bary, 2 bazény (k dispozici květen až září) pro dospělé, dětská sekce bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, možnost zapůjčení osušek (kauce), wellness centrum, sauna, jacuzzi, fitness, parkoviště, směnárna, lékař, půjčovna aut, konferenční místnost, obchod se suvenýry.Ubytování 3 noci s polpenzí v hotelu, přímo v zábavním parku, neomezený vstup do parku Port Aventura, přednostní rezervace v restauracích v parku od Guest Servisu, při zakoupení nějakého suvenýru, dárku odvoz zdarma na pokoj, aby se klient nemusel s nákupem nosit v době návštěvy parku, parking zdarma v případě, že má klient vlastní dopravu (dle momentální dostupnosti).

Služby za poplatek:

trezor, minibar, lékař, půjčovna aut, prádelna, wellness centrum.

Pro děti:

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma na vyžádní).

Ubytování:

pokoje standard se 2 lůžky, možné až 2 přistýlky, klimatizace, koupelna/ WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, trezor (za poplatek), minilednička, balkon nebo terasa..

Stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000