crosssearch

Palas Pineda

Španělsko, Costa Dorada

Hotelový komplex je na klidném místě 80 m od pláže a 500 m od centra letoviska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásný hotel v blízkosti pláže, skvělé služby a kuchyně.

Pláž: 80 m od písčité pláže

Typ stravy: Polopenze, plná penze nebo all inclusive za příplatek

Poloha: Hotelový komplex je na klidném místě 80 m od pláže a 500 m od centra letoviska.

Vybavení: Hotelový komplex je složen ze 2 hotel. budov a bloku apartmánů. Palace Pineda I – má 4 výtahy, bar, hernu s biliárem, videohernu. Buffet Fidias, Olimpo salón a Neptuno terasa, restaurace Palas, kde můžete využít hotelové služby. Palas Pineda II – má 3 výtahy, 4 sály pro různá setkání a bankety, diskotéku. Obě budovy mají oddělené vstupy. Tyto budovy mají přímý vstup k bazénům. K vybavení hotelu dále patří velký bazén se skluzavkou, vodopádem, jeskyní, můstkem a jacuzzi. Vnitřní bazén, s jacuzzi a sprchou. Tenisový kurt, stolní tenis, tělocvična, kadeřnictví, turecké lázně, masáže, solárium. 3 klimatizované restaurace, 2× bar, bar u bazénu 7× výtah, konferenční místnost, diskotéka, kryté parkoviště, zahrada, hřiště pro děti, vnitřní bazén, bazén pro děti, terasa na slunění, obchody, prádelna, místnost na zavazadla, trezor. Denní programy pro dospělé i děti. Pokojový servis 08.00–24.00 hod. Bezbariérové vstupy, speciálně upravené pokoje a koupelna.

Služby za poplatek: Parkoviště, trezor, vnitřní bazén, turecké lázně, masáže, kadeřnictví.

Ubytování: Hotel má různé druhy pokojů, všechny jsou klimatizované, vybavené koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, minibarem pro all inclusive green, trezorem, terasou s výhledem na moře či bazén. Apartmány pro 2 až 6 osob mají 1 nebo 2 dvoulůžkové pokoje, salón, jídelnu s rozkládacím gaučem, kuchyň, terasu, vybavenou koupelnu/WC, TV, telefon, klimatizaci.

Pro děti: Bazén pro děti, postýlka (na vyžádání), hřiště pro děti, dětský klub, hlídání dětí (za poplatek).

All inclusive: All inclusive Yellow – plná penze formou bufetu, nápoje 10.00–23.00 – víno, sangria, limonáda, voda, káva, čaj, pivo a další alkoholické nápoje vždy místní výroby. Chipsy, zmrzlina pro děti. Sportovní vyžití – vyhřívaný bazén, jacuzzi, fitness (od 14 let), tenis a paddle. All inclusive Green – program all inclusive v době 10.00–23.00 hod., nabízí neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů, i některé značkové. Snídaně, obědy a večeře bufetovým způsobem, zmrzliny, sportovní vyžití v areálu hotelu, vyhřívaný bazén, jacuzzi, saunu, fitness (od 14 let), tenis, stolní tenis, paddle, osobní kartu, na kterou si můžete objednat jeden sendvič a jedno pití.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000