crosssearch

Hotel s 220 pokoji standard se nachází cca 500m od pláže. V okolí je spousta restaurací, barů a obchodů. Městečko Salou je oblkopeno zátokami a plážemi s krásným zlatavým pískem. V nedaleké blízkosti se nachází známý vodní park s atrakcemi - Portaventura.

Konečná cena za osobu od: 9 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
hotel s 220 pokoji standard se nachází cca 500m od pláže. V okolí je spousta restaurací, barů a obchodů. Městečko Salou je oblkopeno zátokami a plážemi s krásným zlatavým pískem. V nedaleké blízkosti se nachází známý vodní park s atrakcemi - Portaventura.

Ubytování:
pokoje jsou vkusně zařízené, mají rozlohu 19m2, možnost propojených pokojů pro rodiny, klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), balkón.

Vybavení:
vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, vnější a vnitřní bazén, jacuzzi, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, sauna, tělocvična, zahrada s dětským koutkem, minigolf, herna, stolní tenis, Tv místnost, prádelna, internetový koutek z WiFi. V hotelu jsou pořádány večerní vystoupení, taneční show, diskotéky a karaoke.

Služby:
trezor, lehátka a slunečníky na pláži.

Pro děti:
Miniklub ( 4-12 let) , minidisko, dětský koutek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 21 termínů

Celkem 21 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000