crosssearch

Velký hotelový komplex obklopený piniovým lesíkem 400 m od písečné pláže. V blízkosti naleznete restaurace, bary, obchody. 3* hotelový komplex s celkovou kapacitou 775 pokojů, který je obklopený piniovým lesíkem.

Konečná cena za osobu od: 5 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

velký hotelový komplex obklopený piniovým lesíkem 400 m od písečné pláže. V blízkosti naleznete restaurace, bary, obchody.

Vybavení hotelu

3* hotelový komplex s celkovou kapacitou 775 pokojů, který je obklopený piniovým lesíkem. Hotel má tři křídla o 5 patrech a 2 recepce, dále zde naleznete, restaurace, 11 výtahů, 5 barů, z nichž jeden u bazénu, 2 bazény, dětský a vnitřní bazén, minimarket, kadeřnictví, fitness, sauna, jacuz?zi, squash, tenisové kurty, minigolf. Velkou výhodou hotelu je rozsáhlá odpočinková zóna s parkem o ploše 15000 m2.

Vybavení pokojů

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Klimatizace (15.6.-15.9.), příslušenství, telefon, televize, balkon, trezor (za příplatek). Na vyžádání je možné zajistit pokoje pro 2 dospělé a 3 děti (ceny pro 2. a 3. dítě jsou stejné).

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All inclusive.All inclusive zahrnuje: plnou penzi včetně nápojů (místní víno, točené pivo, vodu, nealko nápoje - cola....), v baru snacky, pivo, víno, sangrii, nealko nápoje, zmrzlinu, káva, čaj, alkoholické nápoje místní výroby. All inclusive dále zahrnuje vstup do sauny, tureckých lázní, squash, minigolf a fitness (není zahrnuto vypůjčení raket).

Názor

Jeden z nejžádanějších hotelů s nabídky, nutná brzská rezervace ubytování.

Internetové stránky hotelu: www.hoteljaimeprimero.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000