crosssearch

Villa Frigiliana

Španělsko, Costa Del Sol

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol VILLA FRIGILIANA *** , oblast Nerja Poloha: Tento hotel se nachází v malebné vesničce Frigiliana cca 10 km on Nerji a pobřeží moře. Frigiliana je půvabná andaluská bílá vesnička, která si zachovala svůj typický ráz s malebnými domky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol

VILLA FRIGILIANA *** , oblast Nerja

Poloha:

Tento hotel se nachází v malebné vesničce Frigiliana cca 10 km on Nerji a pobřeží moře. Frigiliana je půvabná andaluská bílá vesnička, která si zachovala svůj typický ráz s malebnými domky, krásnými zahradami, uličkami, obchůdky a restauracemi. Přímo z „vašeho“ hotelu budete mít krásný výhled na okolní hory a národní park Sierra Tejada v kontrastu s bílými domky Frigiliany. K rezervaci tohoto hotelu je nutné objednat auto, služby průvodce pouze na telefonu.

Naše mínění:

Krásný klidný hotel, který doporučujeme klientům, kteří netouží po přeplněných turistických střediscích, ale po klidné romantické dovolené v Andaluských horách.

Vybavení:

Hotel si uchoval typický andaluský styl, ovšem se všemi vymoženostmi moderního vybavení, které vám umožní zde strávit velice příjemnou dovolenou. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou s krásným výhledem na okolí, bar, malý venkovní bazén s terasou a lehátky zdarma.

Pláž:

Písečné pláže střediska Nerja cca 10 km od hotelu.

Ubytování:

Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (individuální), TV/sat., trezor (za poplatek), telefon a balkon nebo terasu.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Platební karty:

VISA, EC/MC, Maestro.

Internetové stránky hotelu: www.villafrigiliana.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000