crosssearch

Torre Arena

Španělsko, Costa Del Sol

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol TORRE ARENA *** , oblast Torrox Poloha: Tento hotel se nachází na klidném pobřeží Torrox, které je vzdáleno 40 km východně od Malagy a letiště. Leží u silnice, která spojuje Torre de Mar a krásné středisko Nerju (cca 10 km). Centrum s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol

TORRE ARENA *** , oblast Torrox

Poloha:

Tento hotel se nachází na klidném pobřeží Torrox, které je vzdáleno 40 km východně od Malagy a letiště. Leží u silnice, která spojuje Torre de Mar a krásné středisko Nerju (cca 10 km). Centrum s obchody a restauracemi Torrox Costa cca 1 km, moderní městečko vystavěné u pobřeží s krásnou promenádou, kde v létě naleznete řadu restaurací, obchodů a barů s hudbou. Historické centrum Torrox cca 3 km.

Naše mínění:

Hotel střední kategorie, který se nachází na pobřeží Torrox, které jsme zařadili pro letošní sezonu jako novinku. Jedná se o klidnější oblast v porovnání s pulzujícími centry západně od Malagy. Hotel za velice příznivou cenu nabízí kvalitní ubytování a služby.

Vybavení:

Nový hotel, který byl otevřen v roce 2002, má vstupní halu s recepcí, bar, restauraci, garáže, venkovní bazén na střeše hotelu s terasou na slunění a lehátky.

Pláž:

Pobřeží Torrox nabízí 9 km krásných pláží s veškerým servisem. Má příznivé klima zaručující slunce bez dešťů téměř po celý rok. Pláž od hotelu vzdálená cca 30 m, nutno přejít silnici, pláž s drobnými kamínky.

Ubytování:

Celkem 78 pokojů ve 4 podlažích. Všechny pokoje jsou klimatizované (individuálně), mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek). Pokoje s výhledem na moře s balkonem, zadní pokoje s výhledem do patia bez balkonu.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

Zvláštnosti:

Torrox je jednou z typických bílých vesniček Andalusie, má bohatou historii s velkým arabským vlivem. Naleznete zde několik památek a hlavně typické krásné uličky s květinami a příjemnou andaluskou atmosférou. Za pobřežím se zvedají hory a celé úpatí je pokryto pozemky, kde se pěstují tropické plodiny. Těm se tady výtečně daří díky příjemnému podnebí a klimatické bariéře, kterou tvoří hory za pobřežím.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000