crosssearch

San Cristobal

Španělsko, Costa Del Sol

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol SAN CRISTOBAL *** , oblast Marbella Poloha: Hotel se nachází na hlavní třídě střediska Marbella, v bezprostřední blízkosti historického centra, které se vyznačuje typickým andaluským rázem s malebnými uličkami a dekoracemi. V centru...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Andalusie - Costa del Sol

SAN CRISTOBAL *** , oblast Marbella

Poloha:

Hotel se nachází na hlavní třídě střediska Marbella, v bezprostřední blízkosti historického centra, které se vyznačuje typickým andaluským rázem s malebnými uličkami a dekoracemi. V centru naleznete také velké množství obchodů, restaurací a barů, kde můžete vychutnat tamější typickou atmosféru.

Naše mínění:

Moderní hotel s krásnou polohou přímo v centru střediska Marbella doporučujeme klientům, kteří mají rádi městské okolí s mnoha možnostmi trávení příjemné dovolené a poznání typického andaluského střediska.

Vybavení:

Moderní hotel městského rázu, ovšem zcela zvukově izolován od venkovního ruchu. Vstupní hala s recepcí, bar, salon, restaurace, konferenční místnost, malé patio, vlastní parkoviště.

Pláž:

Písečná pláž střediska Marbella vzdálena pouhých 250 m.

Ubytování:

Všechny pokoje mají klimatizaci/topení (individuální), telefon, trezor (za poplatek), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., balkon.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře menu.

Sportovní nabídka:

Samotný hotel nemá žádné sportovní vybavení. V blízkosti golfová hřiště (8 km).

Zábava:

Nepřeberné možnosti v centru obklopujícím hotel.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

www.hotel sancristobal.com

Zvláštnosti:

Několik minut chůze od hotelu známé náměstí Los Naranjos, historické monumenty z XVI., XVII., a XVIII. století, typické andaluské domy a dekorace s nezapomenutelnou atmosférou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000