crosssearch

Reina Cristina

Španělsko, Costa Del Sol

Poloha: Luxusní tradiční hotel ve španělském stylu, patřící k jedněm z nejstarších hotelů v této oblasti. Ve středisku Algeciras, centrum pouhých 5 minut od hotelu. Transfer z letiště do hotelu Cortijo Blanco. Zde nutný přestup na hotelový bus, který klienty zaveze přímo do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní tradiční hotel ve španělském stylu, patřící k jedněm z nejstarších hotelů v této oblasti. Ve středisku Algeciras, centrum pouhých 5 minut od hotelu. Transfer z letiště do hotelu Cortijo Blanco. Zde nutný přestup na hotelový bus, který klienty zaveze přímo do hotelu Reina Cristina. Služby našeho průvodce pouze na telefonu.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace (bufet, restaurant a´ la carte), společenská a TV místnost, bar, 2 venkovní bazény s terasou, lehátky a slunečníky, nádherná zahrada, vnitřní bazén.

Pokoje:

Luxusně zařízené pokoje s klimatizací (individuální), koupelnou/WC, telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek) a balkonem.

Zábava:

Animační a zábavní pořady, večerní vystoupení a show.

Mínění:

Luxusní hotel, který si zachoval klasický španělský styl s příjemnou atmosférou. Doporučujeme pro klienty toužící po klidu a luxusu.

Pláž:

Písečná pláž 3 km od hotelu, bezproblémový vstup do moře, hotelový bus na pláž.

Sport:

Tenisový kurt, stolní tenis, petanque, lukostřelba, minigolf, volejbal, šachy, půjčovna kol, sauna. Na pláži velké množství vodních sportů.

Zvláštnosti:

Zajímavosti: Tento hotel s letitou tradicí navštívila v minulosti velká řada slavných osobností, např. španělský král Juan Carlos I. nebo Winston Churchill.

Karty:

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

www.hotelesglobales.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000