crosssearch

Puente Romano Beach Resort & Spa

Španělsko, Costa Del Sol

Tento luxusní hotel připomíná spíše pitoreskní andaluskou vesničku se spoustou barevných kachlíků, palem, květin a fontánek. Celý komplex je uprostřed tropické zahrady přímo na pláži je zdálený od centra marbelly 3,5 km a jachetního přístavu Puberto Banus 4 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento luxusní hotel připomíná spíše pitoreskní andaluskou vesničku se spoustou barevných kachlíků, palem, květin a fontánek. Celý komplex je uprostřed tropické zahrady přímo na pláži je zdálený od centra marbelly 3,5 km a jachetního přístavu Puberto Banus 4 km. Andaluskou atmosféru utvrzují bílé stěny hotelu, barevné kachlíčky, graciózní fontánky, palmy, zahrady a květiny typické pro místní vesničky.

Vybavení hotelu:

V hotelu najdeme restaurace, piano bar, 2 bazény, letní terasu, zahradu, beach club s barem a bazénem, fitness, saunu, a turecké lázně. Nechybí zde ani kadeřník či masáže.

Sport a zábava:

Kromě golfu na okolních golfových hřištích můžou milovníci sportu využít například aerobic, tenis na 10 tenisových kurtech, fitness centrum či hotelovou jezdeckou stáj, která je vzdálena od hotelu 17 km.

Stravování:

Snídaně s možností přikoupení polopenze a plné penze.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje mají koupelnu s oddělenou toaletou, koupací plášť, telefon, satelit, minibar, trezor, sedací kout, terasu či balkon.

Náš názor:

Překrásné místo pro romantické golfisty milující tradici a styl.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000