crosssearch

Princesa Playa

Španělsko, Costa Del Sol

Hotel se nachází v centru městečka Marbella jen pár kroků od historického centra a četných nákupních ulic. Písečná pláž je dosažitelná krátkou procházkou po promenádě. Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem, TV, internetovým připojením, kuchyňským...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Oblast Costa del Sol se nachází ve Španělsku - Andalusii a nabízí výtečné pláže, vodní sporty relaxaci, bary a restaurace. Oblast se rozkládá mezi úpatím horského pásma Mijas, v oblasti mírného terénu, který se svažuje k pobřeží. Lety jsou směrovány do Malágy. Tato oblast nabízí celoročně příjemné teploty, průměrná teplota je 18 °C. Z pobřeží lze dělat různé výlety do Malágy, Sevilly, Cadízu a dalších zajímavých míst. Oblast je vhodná také pro golfisty, právem se nazývá také Costa del golf.

Poloha

Hotel se nachází v centru městečka Marbella jen pár kroků od historického centra a četných nákupních ulic. Písečná pláž je dosažitelná krátkou procházkou po promenádě.

Ubytování

Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem, TV, internetovým připojením, kuchyňským koutem s lednicí, lednice. Dále jsou vybaveny balkonem nebo terasou.

Vybavení

Hotel nabízí 100 apartmánů. Je vybavené klimatizací, 24-hodinovou recepci, trezor, bar, restauraci, hernu, konferenční prostory. Praní a pokojová služba, stejně jako lékařská služba jsou k dispozici. Hosté mohou využít krytý bazén a bazén s lehátky (za příplatek), stejně jako slunečníky. Tenisové kurty a posilovna mohou být použity také za poplatek.

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000