crosssearch

Marconfort Beach Club

Španělsko, Costa Del Sol

Hotel hotel přímo u pláže jen 5 km od letiště a 2,5 km od centra Torremolinos. Recepce nonstop, bazény a sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vnitřní bazén, jacuzzi, diskotéka, obchody, parkoviště, tělocvična, dětské hřiště, zavazadlová místnost, lékařská služba, sauna,...

Konečná cena za osobu od: 21 991 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

TORREMOLINOS je vyhledávaným letoviskem s krásnými písčitými plážemi, táhnoucími se v délce několika kilometrů s moderními hotely. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním střediskem Benalmadena Costa.

Hotel hotel přímo u pláže jen 5 km od letiště a 2,5 km od centra Torremolinos.

Vybavení

Recepce nonstop, bazény a sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vnitřní bazén, jacuzzi, diskotéka, obchody, parkoviště, tělocvična, dětské hřiště, zavazadlová místnost, lékařská služba, sauna, internet. Animační denní a večerní program pro dospělé a děti, minigolf, stolní tenis, střelnice, petanque, půjčovna kol, autopůjčovny.

Pláž

Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný.

Ubytování

Dvojlůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, balkón, TV-SAT, telefon, minibar a sejf. Hotel má 260 pokojů, všechny pokoje mají výhled na moře.

Stravování

V základní ceně je all inclusive - švédské stoly, mezinárodní a středomořská kuchyně. Příprava jídel před hosty.

All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu v restauraci vč. nápojů. Svačinky (sendviče, pizza nebo těstoviny, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealko a alkoholické nápoje: stolní víno, sangria, pivo, ovocné nektary, limonády, káva a čaj na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
V termínech do 31.05. a po 01.10. je možné vyžádat ubytování pouze se snídaní nebo s polopenzí či plnou penzí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 21 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000