crosssearch

Lauro Golf Resort & Residencial

Španělsko, Costa Del Sol

Dvacet minut od letiště Malaga je umístěn golfový klub Lauro Golf, který nabízí ubytování v příjemných a prostorných apartmánech. Hřiště bylo postaveno v roce 1992 italským architektem Folco Nardi mezi městy Alhaurin de la Torre a Alhaurin El Grande, v chráněné oblasti Los...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Dvacet minut od letiště Malaga je umístěn golfový klub Lauro Golf, který nabízí ubytování v příjemných a prostorných apartmánech. Hřiště bylo postaveno v roce 1992 italským architektem Folco Nardi mezi městy Alhaurin de la Torre a Alhaurin El Grande, v chráněné oblasti Los Caracolillos.

Vybavení hotelu

V resortu se nachází společný bazén vždy pro několik residencí, restaurace, bar, club house a 18- ti jamkové hřiště.

Sport a zábava

Velkolepé hřiště nabízí golf s nádhernými výhledy na moře, do údolí Malaga a pohoří Sierra de Mijas. Hřiště náročné na přesnost je dobrou výzvou i pro nejlepší golfisty. Ke stávajícím 18-ti jamkám přibylo v roce 2003 dalších devět, čímž vznikly 3 devítky nabízející širokou škálu možností hry. Relativně rovné hřiště s úzkými fairways, velkými bunkery, četnými vodními překážkami a množstvím stromů je náročné na přesnost. Zajímavostí hřiště je, že každá jamka je pojmenovaná podle toreadora. Ideální místo pro odpočinek poskytuje starobylá klubovna Cortijo.

Stravování

Restaurace a bar Mama Luchia Golf se nachází ve starobylé budově Cortijo a jde o místo setkání golfistů a také residentů zdejších apartmánů a vilek. Restaurace nabízí tradiční andaluzskou kuchyni.

Vybavení pokoje

Apartmány se 2 ložnicemi a 2 koupelnami jsou velmi prostorné (nejmenší má rozlohu 100m2 plus terasu) a nachází se mezi jamkami č. 3 a 4 golfového hřiště Lauro Golf, cca 300 metrů od Club Housu.

Všechny apartmány jsou plně klimatizované a mají vytápění, terasu, 2 koupelny s hydro masážní vanou, vytápěné podlahy v koupelnách, 2 ložnice, kuchyňku s myčkou nádobí a letevizi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000