crosssearch

Tento designový hotel se nachází na pobřežní promenádě v letovisku Fuengirola. jE vzdálený pouhých 300 metrů od vlakového nádraží Los Boliches. Odtud dojedete přímým spojem na 20 km vzdálené letiště Málaga. Centrum města Fuengirola je vzdálené 10 minut chůze a 6 km od hotelu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Oblast Costa del Sol se nachází ve Španělsku - Andalusii a nabízí výtečné pláže, vodní sporty relaxaci, bary a restaurace. Oblast se rozkládá mezi úpatím horského pásma Mijas, v oblasti mírného terénu, který se svažuje k pobřeží. Lety jsou směrovány do Malágy. Tato oblast nabízí celoročně příjemné teploty, průměrná teplota je 18 °C. Z pobřeží lze dělat různé výlety do Malágy, Sevilly, Cadízu a dalších zajímavých míst. Oblast je vhodná také pro golfisty, právem se nazývá také Costa del golf.

Poloha

Tento designový hotel se nachází na pobřežní promenádě v letovisku Fuengirola. jE vzdálený pouhých 300 metrů od vlakového nádraží Los Boliches. Odtud dojedete přímým spojem na 20 km vzdálené letiště Málaga. Centrum města Fuengirola je vzdálené 10 minut chůze a 6 km od hotelu se rozkládají golfová hřiště Mijas a Naranjas.

Ubytování

Klimatizované pokoje jsou vybavené satelitní TV a minibarem, ve kterém při příjezdu najdete balenou vodu zdarma. Pokoje jsou vytápěné a v koupelně je k dispozici fén a toaletní potřeby. Součástí většiny pokojů je balkon.

Vybavení

Confortel Fuengirola nabízí sezonní venkovní bazén s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, bezplatné Wi-Fi a má výhled na pláž Los Boliches.

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000