crosssearch

Atalaya Park Golf

Španělsko, Costa Del Sol

Hotel se nachází v srdci údolí mezi městy Marbella (12km) a Estepona přímo u moře. Hotel nabízí výborné podmínky pro trénink golfu na dvou hřištích.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v srdci údolí mezi městy Marbella (12km) a Estepona přímo u moře. Hotel nabízí výborné podmínky pro trénink golfu na dvou hřištích.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí restauraci pro servis jídla ve formě bufetu, 3 restaurace a la carte, vinárnu, piano bar, salónky; 2 bazény, 2 bazénky pro děti, rozměrnou zahradu (5 ha) s lehátky, vnitřní lázně s jacuzzi a oddělením pro děti; kadeřnictví, butiky; fitness s parní lázní, vířivkou a saunou. Centrum pro léčivé a přírodní metody zahrnuje rehabilitace za poplatek. Zpoplatněny jsou také kurzy španělštiny, taneční kurzy (Flamenco), kuchařské kurzy.

Sport a zábava

Ze sportovního vybavení je v areálu hotelu 7 tenisových hřišť (6 antukových hřišť, 6 s umělým osvětlením), stolní tenis, kurzy plavání, aerobic, malá odpaliště, jamkoviště a minigolf. K hotelu patří dvě 18ti jamková golfová hřiště Atalaya Old a Atalaya New, cca 4 km od hotelu a dopravu na hřiště zajišťuje kyvadlová doprava.

Pláž

Bílá písečná, přímo u hotelu.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Vybavení pokoje

Pokoje s výhledem na moře jsou vybaveny koupelnou, telefonem, satelitním vysíláním, trezorem, klimatizací, minibarem, baklónem. Pokoje Demi Suite mají navíc sedací kout. Suity mají oddělen obývací pokoj od ložnice a postranní výhled na moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000