crosssearch

Amare Marbella Beach

Španělsko, Costa Del Sol

Amare Marbella Beach Hotel určený výhradně pro dospělé se nachází u pláže v historickém centru Marbelly v oblasti Costa del Sol.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Amare Marbella Beach Hotel určený výhradně pro dospělé se nachází u pláže v historickém centru Marbelly v oblasti Costa del Sol.

Vybavení hotelu:

Amare Marbella Beach Hotel nabízí wellness centrum, venkovní bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Jednou z hlavních atrakcí hotelu je klub Amre, který je rozdělený do 3 částí kombinujících hudbu a zábavu u moře. V plážové části klubu Amre najdete restauraci a prostor k opalování, v bazénové části je umístěný bazén se sluneční terasou a část Amre Lounge s barem, kavárnou a večerním zábavním programem je určená k relaxaci. Ve wellness centru využívajícím produkty značky Germaine de Capuccini si hosté mohou dopřávat celou řadu nejrůznějších procedur.

Sport a zábava:

Amare Marbella Beach Hotel organizuje spoustu aktivit pro dospělé včetně živých hudebních vystoupení, tematických večírků a dalších akcí.

Stravování:

Hosté se mohou stravovat v restauraci Mare Nostrum, kde se připravují pokrmy mezinárodní kuchyně ve středomořské úpravě. Svůj koktejl si můžete vychutnat ve střešním koktejlovém baru Belvue s úchvatným výhledem na moře. Restaurace Messina oceněná hvězdičkou Michelin, podává mj. i menu vytvořené šéfkuchařem Mauriciem Giovaninim.

Vybavení pokoje:

Amare Marbella Beach Hotel nabízí svým hostům ubytování v moderních, stylově zařízených, prostorných a světlých pokojích, ve většině případů s balkonem a částečným nebo přímým výhledem na moře. K dispozici jsou také pokoje Exclusive, jejichž hosté mají nárok na VIP služby a vstup do salonu Exclusive Lounge vyhrazeného dospělým.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000