crosssearch

Hotel Adriano v Torremolinos byl oceněn v roce 2004 cenou Hotel roku. Je umístěn ve středu města na rohu Náměstí Costa del Sol a Avenue Spa, 600 metrů od pláže. V okolí jsou obchůdky s módou, letním zbožím, restaurace a noční kluby.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

TORREMOLINOS je vyhledávaným letoviskem s krásnými písčitými plážemi, táhnoucími se v délce několika kilometrů s moderními hotely. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním střediskem Benalmadena Costa.

Hotel Adriano v Torremolinos byl oceněn v roce 2004 cenou Hotel roku. Je umístěn ve středu města na rohu Náměstí Costa del Sol a Avenue Spa, 600 metrů od pláže. V okolí jsou obchůdky s módou, letním zbožím, restaurace a noční kluby. Populární hotel má 59 pokojů s balkóny a prostornými koupelnami. Tradiční španělská dekorace je kombinovaná s vysokou kvalitou a pohodlím. Pokoje mají klimatizaci, topení, TV, sejf, telefon a WiFi. Hotel je vhodný pro hosty, kteří nepotřebují být v bezprostřední vzdálenosti od moře.

Vybavení

Recepce, sluneční terasa, restaurace v šestém patře hotelu s výhledem na okolí a moře, internet, WiFi. Malý pes povolen, zdarma. Fén a žehlička jsou k dospozici na recepci.

Pláž

Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný.

Ubytování

Dvojlůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky. Koupelna a WC, fén, balkón, TV-SAT, telefon a sejf.

Stravování

V základní ceně je polopenze - švédské stoly, mezinárodní kuchyně. Obědy za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000