crosssearch

Pěkné apartmány v 1. nebo 2. linii od moře, s polohou přímo u krásné dlouhé písčité pláže, v okolí zahrada o rozloze 100 000 m2 se spoustou jezírek, fontánek a vodotrysků, faunou a flórou z 5 kontinentů. Valencia je vzdálená 90 km. Historické centrum Oropesa de Mar, chráněné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemné prostředí ve známém evropském letovisku, kde můžete využívat nabídky spa center, relaxovat v rozsáhlé zahradě u jezírek a fontánek, nebo jen polehávat na pláži a čerpat sluneční energii.

Pláž: 75 m od písčité pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Pěkné apartmány v 1. nebo 2. linii od moře, s polohou přímo u krásné dlouhé písčité pláže, v okolí zahrada o rozloze 100 000 m2 se spoustou jezírek, fontánek a vodotrysků, faunou a flórou z 5 kontinentů. Valencia je vzdálená 90 km. Historické centrum Oropesa de Mar, chráněné malou zátokou, je vzdáleno 2 km.

Vybavení: Hotelový komplex 245 apartmánů umístěných ve 3 budovách, první 2 budovy mají jedinečný výhled na moře. Naleznete zde recepci v budově Costa Marina III, kde je možnost zapůjčit si denní tisk, trezor a směnárna na recepci, restaurace, bary, kavárny a obchody, prádelna, parkoviště a garáž, bazén, spa centrum, squash, basketbal, fotbal, minigolf, 6 tenisových kurtů, dětský klub (4–12 let), různé programy a vystoupení.

Služby za poplatek: Trezor, minibar, internet, parkoviště, sportovní aktivity.

Ubytování: Klimatizované apartmány jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, centrálním vytápěním v pokojích, SAT/TV; kuchyňkou, plynovým nebo elektrickým vařičem, elektrickou troubou, ledničkou; obývací/jídelní místností s pohovkou (pro 2 osoby); 1. ložnice se 2 oddělenými lůžky a 2. ložnice s 2lůžkem a terasou s výhledem na moře. Možnost ubytování v 1. nebo 2. linii od moře. Ložní prádlo se během pobytu nevyměňuje.

Pro děti: Dětský klub, zahrada.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000