crosssearch

Hotel del Golf Playa

Španělsko, Costa Del Azahár

Popis: Hotel se nachází na pomezí Castellónu a Benicassimu, 100 m od písečné pláže Playa del Pinar, s pozvolným přístupem do vody, která se pyšní modrou vlajkou za čistotu.Pláž je součástí pobřežního parku. Rybářský přístav s obchody a restauracemi se nachází necelé 2 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Hotel se nachází na pomezí Castellónu a Benicassimu, 100 m od písečné pláže Playa del Pinar, s pozvolným přístupem do vody, která se pyšní modrou vlajkou za čistotu.Pláž je součástí pobřežního parku. Rybářský přístav s obchody a restauracemi se nachází necelé 2 km od hotelu.Do centra Castellónu je to směrem na jih asi 5 km, do centra Benicassimu směrem na sever je to cca 7 km po pobřežní promenádě. V hotelu je k dispozici restaurace, kavárna s letní terasou a přímým vstupem do bazénu. Dále je zde dětský bazén, malá zahrada, lehátka jsou u bazénu zdarma.Součástí hotelu je i malý obchůdek, tělocvična, sauna a masáže. Stranou ale součástí hotelu je noční bar Pirata a tapas bar. V létě zábavní programy. Wi-Fi zdarma v celém hotelu. Hotel patří do kategorie Bikefriendly, takže zde najdete i potřebné vybavení pro cyklisty, včetně pronájmu kol. V okolí je řada cyklotras. Zvířata nejsou povolena. Hotel organizuje kurzy potápění v hotelu, výjezdy lodí na potápění (možnost pornájmu vybavení na místě) V blízkosti hotelu senachází golfové hřiště, tenisové kurty, aeroklub a námořní klub.

Ubytování:

Prostorné klimatizované pokoje s možností 1-2 přistýlek pro děti do 12 let a 1 přistýlky pro dospělého, koupelna s vysoušečem vlasů a zvětšovacím zdrcadlem, TV, telefon, lednice, trezor(za příplatek). Většina pokojů má 2 queen postele (1,35 x 1,90), tzn., že se nepřidávají přistýlky do pokoje. Pokoje jsou odhlučněny. Za příplatek výhled na mořskou stranu. Pokoje jsou přizpůsobeny pro osoby se sníženou mobilitou.

Stravování:

V ceně zájezdu je bufetové snídaně, za příplatek je možné mít polopenzi nebo plnou penzi (formou bufetu).

Příbuzné produkty:

Do tohoto hotelu lze jet i vlastní dopravou:

Způsob prodeje:

na vyžádání

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000