crosssearch

Blok apartmánů leží 50 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře a 50 metrů od centra městečka. 4. podlažní budova, bazén 6 x 4 metrů v átriu (v provozu od 1/6-30/9), možnost parkování v krytých garažích (70 Eur/týden) nebo v přílehlích uličkách.

Konečná cena za osobu od: 9 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Blok apartmánů leží 50 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře a 50 metrů od centra městečka.

Ubytování

4. podlažní budova, bazén 6 x 4 metrů v átriu (v provozu od 1/6-30/9), možnost parkování v krytých garažích (70 Eur/týden) nebo v přílehlích uličkách.
Apartmán až pro 4 osob (AP1/4): 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV za poplatek, částečně oddělený kuchyňský kout s lednicí, troubou a mikrovlnkou, sociální zařízení s vanou, balkon do átria.Apartmán až pro 6 osob (AP2/4): 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV za poplatek, částečně oddělený kuchyňský kout s lednicí, troubou a mikrovlnkou, sociální zařízení, balkon s přímým výhledem na moře.

Stravování

vlastní.

Názor

prostorné apartmány se skvělou polohou přímo u pláže a kousek o centra. I přesto klidná poloha. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000