crosssearch

Costa Azahar Y

Španělsko, Costa Del Azahár

Poloha: Elegantní a komfortně vybavený hotel se nachází přímo na plážové promenádě, vzdálené pouze 3 km od centra Peniscoly. Vybavení Hotelu: V hotelu naleznete recepci, bar, restaurace a kavárny a další hotelovou vybavenost. Vybavení pokoje: Dvoulůžkové pokoji s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Elegantní a komfortně vybavený hotel se nachází přímo na plážové promenádě, vzdálené pouze 3 km od centra Peniscoly.

Vybavení Hotelu:

V hotelu naleznete recepci, bar, restaurace a kavárny a další hotelovou vybavenost.

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkové pokoji s koupelnou, fénem, klimatizací/topením, televizí se satelitem, telefonem, minibarem a balkónem s výhledem na moře

Sport & Fitness:

Venkovní bazén (není vyhřívaný).

Stravování:

Snídaně je nabízena formou bufetu.

Možnost objednání polopenze za 1400 Kč.

Program:

1 . den - odjezd : Na Costa Azahar (pomerančovou pláž) odjezd v luxusním autobuse s lůžkovou úpravou a nastavitelnými zadními opěradly, nožními opěrkami, klimatizací (individuelně nastavitelná), DVD-videem, kuchyňkou, nápojovým servisem a průvodcem. Do Španělska průjezd přes Francii, podél romantických údolí Rýna a velkolepých vinic jižní Francie.

2. den - Dopoledne příjezd na Costa Azahar. Příjem v hotelu prostřednictvím Vašeho průvodce. Odpoledne volný program. Ubytování ve Vašem 4 - hvězdičkovém hotelu v Peniscole.

3. den - Po snídani, krátké setkání s Vaším průvodcem v hotelu. Informace o programu a možnostech výletů. Následně výlet na poloostrov Peniscola s prohlídkou starého města a přístavu. Ubytování ve Vašem 4-hvězdičkovém hotelu v Peniscole.

4. den - Valencie (dobrovolné): Po snídani pojedete s Vaším průvodcem na celodenní výlet do třetího největšího města Španělska, jen 140km od místa ubytování. Město světla, květin a lásky Vás jistě oslní svými historickými památkami. Podrobná prohlídka města zahrnuje mimojiné návštěvu katedrály, třžnice, burzy s hedvábím či římské čtvrti. Odpoledne odjezd do Peniscoly. Přenocování ve 4-hvězdičkovém hotelu v Peniscole.

5. den - Peniscola - volný program: Odpočívejte ve Vašem komfortním hotelu přímo na pláži, nebo podnikněte výlet do nádherného okolí. Návštěva středověkého skalního hradu v Peniscole, který poskytl kdysi přístřeší El Cidovi a stal se útočištěm pro mnohé slavné papeže, se rozhodně vyplatí. Moderní Peniscola nabízí překrásné 3km dlouhé plážové promenády s množstvím kaváren, restaurací a obchodů. Přenocování ve 4-hvězdičkovém hotelu v Peniscole.

6. den - Pohoří Maestrazo a Morella (dobrovolné): Během tohoto celodenního výletu navštívíte pohoří Maestrazgo. Ve zdejších vesnicích jakoby se zastavil čas. Zbytky zdí, rodné domy šlechtických rodin, paláce a původní kostely jsou svědky slavné minulosti v různých epochách. Pevnostní město Morella se svou basilikou je historickým uměleckým dílem.

7. den - Okružní cesta podél pobřeží (dobrovolné): Tento výlet Vás zavede do nádherné krajiny pomerančové pláže. Zažijte na vlastní kůži atmosféru impozantních pobřežních městeček. Prohlídka hlavního města Castellon, přístavu, klášteru, krápníkových jeskyní San Jose s nejdelší podzemní řekou Evropy.

8. den - Po snídani, odjezd domů. (přes noc)

9. den - příjezd do ČR

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000