crosssearch

Hotel leží nedaleko 2 pláží, je umístěn na konci městské a obchodní části letoviska. Do centra Pe iscoly je to pouhých 200 m, autobusová zastávka 100 m, železniční stanice 10 km a letiště v Barceloně je vzdáleno 150 km. Golfové hřiště 20 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi moderně zařízený hotel, vhodný nejen k využití lázeňských služeb pro relaxaci těla a duše, ale také k pořádání různých pracovních nebo rodinných schůzek a oslav. Krásné umístění v krásné lokalitě.

Pláž: 50 m od písčité pláže

Typ stravy: Polopenze, za příplatek plná penze

Poloha: Hotel leží nedaleko 2 pláží, je umístěn na konci městské a obchodní části letoviska. Do centra Pe iscoly je to pouhých 200 m, autobusová zastávka 100 m, železniční stanice 10 km a letiště v Barceloně je vzdáleno 150 km. Golfové hřiště 20 km.

Vybavení: Hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, 4 bary, 2 bary u bazénu, výtah, místnost se SAT/TV, konferenční sál, denní a noční ostraha hotelu, parkoviště, garáž, bazén, jacuzzi, bazén pro děti, terasa na slunění, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, tělocvična, zahrada, obchod se suvenýry, prádelna, kadeřnictví, diskotéka, trezor na recepci. Půjčovna kol a aut.

Služby za poplatek: Parkoviště, hlídání dětí.

Ubytování: 315 velmi moderně zařízených pokojů, vybavených klimatizací, koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV, minibarem, velkým oknem s výhledem na bazén nebo na moře. Pokoje jsou velmi světlé a izolované od hluku z okolí. 200 standardních pokojů (10 z nich je speciálně upraveno pro hendikepované klienty), 40 superior pokojů, 50 junior suites, 20 grand suites a 5 VIP pokojů.

Pro děti: Miniklub, dětský bazén, hlídání dětí (za poplatek).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000