crosssearch

Solvasa Mazagon

Španělsko, Costa de la Luz

Pěkný hotel v klidném prostředí ležící v blízkosti několikakilometrové pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný hotel v klidném prostředí ležící v blízkosti několikakilometrové pláže.

Poloha

aparthotel se nachází cca 100 m od pláže, oddělený od komplexu pouze místní nefrekventovanou komunikací, v blízkosti pláží, které jsou téměř nedotčené. Naleznete zde pláže dlouhé několik kilometrů, s jemným zlatým pískem. Výsadní poloha letoviska Mazagón, na andaluském pobřeží, nabízí strávení klidné dovolené v blízkosti národního parku Parque de Donana. Aparthotel díky své poloze nabízí snadný přístup k podnikání výletů za zajímavostmi i do okolí: Sevilla je vzdálena cca 90 km, 90 km letiště Faro, 18 km Huelva, 1,5 km přístav v Mazagónu.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, kavárna, bazén, bazén pro děti, terasy s výhledem na oceán s lehátky a slunečníky na opalování, plážové osušky (10 EUR/záloha + platba 2 EUR/kus + 2 EUR za výměnu), sportovní vyžití: tenis, paddle, minigolf (za poplatek), parkoviště, konferenční sály až pro 800 osob, živá hudba a animační programy pro děti i dospělé.

Služby za poplatek

dětská postýlka cca 7 EUR/den, kryté parkoviště cca 10 EUR/den, trezor, internet, WiFi 1 EUR/24 hodin, tenis + paddle 2 EUR/hodina, minigolf 5 EUR/osoba, plážové osušky. Kuchyň k pronájmu v pokoji 10 EUR/den (vč. ledničky), dále si lze ke kuchyňce pronajmout: mikrovlnou troubu 2 EUR/den, kávovar 1 EUR/den, touster 1 EUR/den.

Ubytování

nabízí 383 plně vybavených apartmá, jsou vybaveny klimatizací/topením, mají koupelnu/WC, telefon, SAT/TV, WiFi připojení (za poplatek), kuchyňku (užívání kuchyňského koutu za poplatek + používání dalších spotřebičů za poplatek), salon s pohovkou, pracovní stůl, terasu nebo balkon.

Stravování

All inclusive:
plná penze formou bufetu - nápoje k jídlu (voda, víno, nealko, pivo), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech, lehké občerstvení během dne, animační programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000