crosssearch

Arcos Gardens Golf Club & Country Estate

Španělsko, Costa de la Luz

Golfový areál Arcos Gardens se nachází v jižním Španělsku, v malebném kraji provincie Cádiz, v blízkosti starobylé vesničky Arcos de la Frontera. Autem jsou snadno dosažitelná jak větší města jižního Španělska, tak i pláže na pobřeží Costa del Sol.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Golfový areál Arcos Gardens se nachází v jižním Španělsku, v malebném kraji provincie Cádiz, v blízkosti starobylé vesničky Arcos de la Frontera. Autem jsou snadno dosažitelná jak větší města jižního Španělska, tak i pláže na pobřeží Costa del Sol. Dostupná jsou i další golfová hřiště jako Valderrama či Sotogrande. Sevilla, největší město Andalusie, je vzdálena přibližně jednu hodinu, nejbližší městečko Jerez de la Frontera, proslulé tradiční výrobou sherry, asi 30 minut jízdy. Zde se také nachází nejbližší letiště.

Vybavení hotelu

Komplex nabízí několik typů ubytování.
V nově zrekonstruovaném hotelu Cortijo Faín jsou to jedno a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, plazmovou televizí a minibarem.
Luxusní řadové vily Fairway Gardens jsou strategicky umístěny v blízkosti hotelu a klubové restaurace mezi 1. a 9. jamkou golfového hřiště. V každé z nich najdeme dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s televizí, kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a dvě komfortně vybavené koupelny. Vily jsou plně klimatizovány a z jejich terasy se nám nabízí překrásný výhled na golfové hřiště. Fairway Gardens jsou velice velkoryse prostorově řešeny, proto se zde pohodlně ubytuje dvojice, až čtyřčlenná rodina či skupinka až 4 osob. V areálu se nachází také dva venkovní bazény.
Nejluxusnější možnost ubytování v areálu Arcos Gardens představují samostatné vily se čtyřmi až pěti ložnicemi a veškerým komfortním vybavením.

Sport a zábava

Špičkové golfové hřiště v areálu Arcos Gardens projektovali architekti firmy Landmark, která realizovala hřiště PGA West, Palm Beach Polo a Ocean Course na ostrově Kiawah. Projekt tohoto hřiště je velkou výzvou pro profesionální golfisty, zároveň však nabízí i nezapomenutelnou zkušenost pro amatérské hráče. Z každé jamky je překrásný výhled na okolní přírodu i malebnou vesničku Arcos de la Frontera.
Areál si za své zimní tréninkové středisko vybrala Švédská golfová federace a Anglická golfová unie. Kromě těchto reprezentačních týmů zde můžete také potkat reprezentační výběry z dalších zemí, jako např. Německa, Finska, ale i reprezentanty České republiky, kteří zde měli soustředění letos na jaře. Velmi často zde trénují také přední evropští profesionálové. I oni využívají vynikajících tréninkových podmínek, zejména v přípravném období.
Slavný profesionální trenér Simon Holmes si zvolil Arcos Gardens jako základnu pro svou golfovou akademii.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000