crosssearch

Alcaidesa Vista Real

Španělsko, Costa de la Luz

Nově postavené apartmány hotelového typu se nacházejí v oblasti Alcaidesa, kde se nachází dvě 18-ti jamková hřiště s výhledem na Gibraltar. Pláž je vzdálena 600 metrů, golfové hřiště Alcaidesa 800 metrů. Z letiště v Malaze je to cca 1 hodinu jízdy autem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nově postavené apartmány hotelového typu se nacházejí v oblasti Alcaidesa, kde se nachází dvě 18-ti jamková hřiště s výhledem na Gibraltar. Pláž je vzdálena 600 metrů, golfové hřiště Alcaidesa 800 metrů. Z letiště v Malaze je to cca 1 hodinu jízdy autem.

Vybavení hotelu

V komplexu se nachází celkem 44 prostorných apartmánů s jednou či dvěma ložnicemi, bar, kde se servírují snídaně, zahrada a menší bazén.

Sport a zábava

ALCAIDESA LINKS GOLF COURSE
Dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště golfového resortu Alcaidesa jsou pro Vás připravena pouhých 15 min jízdy od letiště Gibraltar. Ojedinělý výhled na africké Maroko a Gibraltar by jste si neměli nechat ujít.

Alcaidesa Links Golf Resort nabízí představuje bránu na Costa del Sol neboli Costa del Golf. Dvě vysoce kvalitní osmnáctijamková mistrovská hřiště prověří kvality každého golfového hráče. Klasický links "starého" Links Course, v provozu od roku 1992,nabízí někdy dost obtížné jamky vyžadující dlouhý a přesně umíštěný drajv. Náročné stoupání a klesání jsou dost náročná na course management. Odměnou však je fakt, že hřiště samotné se nachází pouze dva kilometry od pobřeží přičemž třetina jamek lemuje písečnou pláž s dominantou masívu Gibraltaru a překrásným výhledem na severní Afriku a Středozemní moře.

V roce 2007 bylo do provozu uvedeno hřiště Heathland course, které nabízí krásné přírodní výhledy na Středozemní moře a pohoří Sierra Nevada. Široké fairwaye a rozlehlé greeny přinesou hráčům skvělý zážitek ale také prověří na mnohých vodních nástrahách. Majestátní moderní klubovna nacházející se na nejvyšším bodu resortu mezi oběma hřišti působí dost chladným dojmem ale poskytuje veškeré standarty luxusního golfového resortu. Dokáže pojmout až 500 hostů a nabízí restrauraci pro 200 osob s barem a venkovním posezením, plně vybavený PRO shop, konferenční místnost a šatny s příslušenstvím.

Tréninkové plochy nabízejí dvoupatrový driving range se 72 kójemi, dostatečně rozlehlý putting a chipiing a bunker a fairway bunker. Rada pro hráče všech úrovní. Vemte si s sebou do bagu dostatek golfových míčů. Hezkou hru.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000