crosssearch

4 Costa De La Luz pro Seniory

Španělsko, Costa de la Luz

Velice pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v blízkosti pláže, v klidném středisku Costa Ballena. Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, kterým se dostanete do nedalekého městečka Rota nebo Chipiona, případně do města Jerez. Transfer z letiště trvá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Popis typového hotelu: Velice pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v blízkosti pláže, v klidném středisku Costa Ballena. Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, kterým se dostanete do nedalekého městečka Rota nebo Chipiona, případně do města Jerez. Transfer z letiště trvá cca 2 hodiny.

Vybavení hotelu:

Popis typového hotelu: Recepce 24 hodin, výtahy, hotelová restaurace, bar na recepci a u bazénu, WI-FI (zdarma na recepci 30 minut), internet (za poplatek), úschovna zavazadel, obchod se suvenýry. Uprostřed komplexu v krásné zahradě se nachází velký bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní vyhřívaný bazén.

Sport a zábava:

Popis typového hotelu: SPA a wellness centrum (za poplatek), v blízkosti se nachází golfový resort.

Pláž:

Popis typového hotelu: Pěkná dlouhá písečná pláž se nachází v blízkosti hotelu.

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).

Pokoje:

Popis typového hotelu: Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, fénem, trezorem a minibarem (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou. V pokoji jsou umístěna dvě široká lůžka pro 2-3 osoby.

Tipy pro správnou volbu:

8-denní zájezd pro seniory starší 55 let. Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

Informace:

Cena zahrnuje:- leteckou dopravu Praha-Sevilla-Praha včetně tax a poplatků- transfer letiště-hotel-letiště- 7 noclehů v hotelu **** s polopenzí- nápoje k večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu)- 1x polodenní výlet- služby českého delegáta- pojištění dle zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje:- příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 3.700,- Kč (odlety podzim), 4.000 Kč (odlety jaro)- příplatek za neseniora 2.700,- Kč - fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Pojištění:- pojištění Evropa Basic 285,- Kč- pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč Informace:- Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU.- Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora.- Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000