crosssearch

Menší, zrenovovaný hotel se nachází v první linii, přímo u krásné dlouhé plážové promenády, asi 20 minut chůze od centra střediska, v okolí jsou obchody, restaurace a další hotely. Pěkné menší pokoje s možností přistýlky a s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV, trezorem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší, zrenovovaný hotel se nachází v první linii, přímo u krásné dlouhé plážové promenády, asi 20 minut chůze od centra střediska, v okolí jsou obchody, restaurace a další hotely.

Vybavení pokojů: Pěkné menší pokoje s možností přistýlky a s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV, trezorem (za poplatek) a balkonem. K dispozici jsou dva typy pokojů - pokoje s výhledem do ulice (BA) nebo pokoje s přímým výhledem na moře (BM), které jsou cenově odlišeny.

Vybavení hotelu: Recepce, bar, restaurace. Malý bazén s terasou s lehátky na střeše hotelu a s krásným výhledem na moře.

Pláž: Hotel se nachází v první linii od pláže s hrubozrnným pískem, přímo u krásné dlouhé pobřežní promenády, lehátka a slunečníky (za poplatek), vstup do moře je stupňovitý.

Strava: Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení obědů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000