crosssearch

Dlouholetá zkušenost nám dovoluje nabídnout speciální prázdniny Program Fortuna za skvělou cenu. Výběr svého hotelu v tomto případě necháte na nás, v každém případě pro Vás zajistíme vše, pro co je oblast Costa Brava a Costa Maresme vyhledávaná.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vaše ideální letní dovolená.

Již přes patnáct let navštěvujeme Costa Bravu a Costa Maresme a pečlivě vybíráme hotely pro naše zákazníky. Tato dlouholetá zkušenost nám dovoluje nabídnout speciální prázdniny Program Fortuna za skvělou cenu. Výběr svého hotelu v tomto případě necháte na nás, v každém případě pro Vás zajistíme vše, pro co je oblast Costa Brava a Costa Maresme vyhledávaná - bohatou polopenzi podávanou formou švédských stolů, možnost využívat bazén. Ubytujete se na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím, v hotelu kategorie nejméně**, ze kterého se dostanete příjemnou, ne více než 500 metrů dlouhou procházkou na písečné pláže. Celý den zde budete odpočívat, slunit se a večer strávíte procházkou podél moře nebo návštěvou jednoho z mnoha obchůdků s typickým katalánským zbožím nebo suvenýry, kterých je v každém letovisku dostatek. Dovolenou si užijete sami s partnerem nebo s rodinou. Zejména pro rodiny s dětmi jsme připravili slevy platné již v této základní nabídce - pro dítě do 12 let v doprovodu dvou dospělých poskytneme pobyt a stravování zdarma. Ve volných dnech se můžete nechat zlákat na jeden či více výletů z naší bohaté nabídky, ať už za zábavou do blízkých vodních parků, na corridu či za kolotajícím životem blízké Barcelony. Po celou dobu pobytu Vám budou k deposici naši delegáti, kteří věnují svou starostlivou péči tomu, aby Vaše dovolená plynula bez problémů.

Služby a zařízení

bazén, bar, výtah, TV místnost.
Ubytování:
2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkón, vým. ručníků. Za příplatek dětská postýlka (platba v místě).

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000